NASIL KİRALIK KATİL RUHLU OLUNUR?

Kiralık Katil Ruhlu olun derken bu tabi ki kötü anlamda söylemiyorum, bu videoyu görüp aranızda ah tam aradığım video, klik güzel kariyer bakalım nasıl yapıcakmışız diyenler olmayacaktır diye düşünüyorum. Devam edenlere de sorumluluk almadığımı belirtmek isterim. Zaten benim videomu izleyip cinayet işlemeye karar verecek arkadaşlar varsa yapacaklarını bir daha gözden geçirmelerini öneririm. tavsiye vermek için ben doğru adam olmayabilirim.

Kiralık Katil Ruhlu olun derken yok etmek, bitirmek üzerine odaklanın demek istiyorum, Canlılara katil gözüyle değil, işlere hedeflere kiralık katil gözüyle bakmaya çalışın. Bu şu an yaptığınız önünüzdeki işle ilgili olabilir, uzun zamandır planladıklarınız ile ilgili olabilir. Sınavlara çalışıyorsanız sınavınızla ilgili olabilir, size çok zor gelen dersleriniz ile ilgili olabilir. Aklınızda, hayatınızın içinde, evde, okulda, iş yerinde beyninizin bir köşesini tutan size çok zor gelen bu sebeble hep ertelediğiniz konu ne ise yeter artık çok bekledi, bekledikçe de kendi kendine birşey olmuyor.

Hedefinizi belirlediniz. Şimdi siz 3. bir kişi tarafından tutulmuş o hedefi yok etmek üzere görevlendirilmiş bir kişisiniz. Tabi ki bu görevi yaparken önünüze bir süre engeller, olumsuzluklar çıkacak, hedef sizden kaçmaya çalışacak hepsini aşacaksınız çünkü bir görev için buradasınız. Kimse size engel olamaz. Rambo filmlerindeki, savaş oyunlarındaki gibi savaş uçağı ile başlayacaksınız, uçak düşecek, tank ile devam edeceksiniz tank patlayacak, elinizdeki bomba, tüfek, bıçak ile devam edeceksiniz hepsi gidecek belki.

Yumruklarınızla ilerleyeceksiniz. Görevin tamamlanması için ne gerekiyorsa yapacaksınız.

Ve sonunda her ne olursa olsun, görevi tamamlayacaksınız.

Bazen başarılı olacaksınız, bazen başarısız.

Ama artık bileceksiniz ki siz oyun sonundaki bölüm sonu canavarını görmeden oyun hiç bitmeyecek.

 

Çok fazla oyun oynuyorum hep bundan oluyor, biraz azaltmam lazım o nedir ya.

 

Please follow and like us: